Biz Kimiz ?

Novimac Elektromekanik

Bilgi birikimlerimizi ve iş deneyimlerimizi, tekniklerimiz ile harmanlayıp, yaratıcı çözümler üreterek, müşterilerimize uzun vadeli ilişkiler ve katma değeri sağlamak yola çıktık.

Odağında müşteri memnuniyetinin yer aldığı hizmet felsefiyle faaliyet gösterdiğimiz alanda, mekanik ve elektronik bakım onarım faaliyetleri kapsamında 1.sınıf hizmet politikası gütmekteyiz. Yaptığımız işler de müşteri memnuniyetinin sağlanması ile uzun vadede firma değerimizin artacağının farkında olarak işlerimizi bu zihniyet çerçevesinde yapmaktayız.

Sektör deneyimi güçlü, yetkinlikleri üst seviyede seçkin bir kadro ile faaliyetlerine başlayan firmamız; güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek ve bu zamana kadar edindiğimiz tecrübemizi de üstüne koyarak, büyüme yolunda sağlam adımlar atmaktayız.

Devamlılık
2000'den beri zor projeleri üstlenip, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaçladık. Dün buradaydık, yarın da buradayız.  Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımız ile sağlam ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyoruz. Ciromuzun % 80’ini daha önce çalıştığımız müşterilerimiz ile yaptığımız işler oluşturuyor.

Kalite ve Güvenlik İçin

Yüksek Standartlar

Tasarım ve Enerji Tasarrufu İçin

Daha İyi Çözümler

Vizyonumuz

Firmamızın adını daha çokduyurmak amacı ile;
Rekabet gücü ile tercih edilen,Stratejik bir ortak gibi güven duyulan,
Sektör de tercih edilen kurumsal bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan,Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp,
Bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,birfirmadır.

Neden Biz ?

Tecrübemizle ve uzman kadromuzla çeşitli test ekipmanları ile montajların
%100 kalite kontrolünü yapabilmekteyiz ve
 ileride olabilecek hasar ve zaman kayıplarını önlemekteyiz.